Четвер, 25.04.2024, 13:23
Головна | Реєстрація | Вход Вітаю Вас не мЄсний | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: wovas  
Форум » Захоплення » Спорт » Бойовий Гопак
Бойовий Гопак
CrawlДата: Четвер, 07.06.2007, 19:24 | Повідомлення # 1
5 клас
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 109
Репутація: 3
Status: Offline
Футбол, футбол... Невже ніхто бойовими мистецтвами не займається? Так сильно поринули у науку? wink

Б'юсь об заклад, ви про нього чули. Цікаво тепер, що думаєте))


Хочу в Америку
 
wovasДата: Четвер, 07.06.2007, 22:30 | Повідомлення # 2
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
Якби сам займатись не пробував, але бачив кілька виступів ковельських хлопців. Величезний + гопака в тому що саме наш, етнічний, український. Поглянеш на прудких, вправних, кремезних козаків - дух захоплює. Не то що модні східні єдиноборства.
Думаю, якби займався, то був би як той чувак з булавою smile
cool


Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas
 
CrawlДата: Субота, 09.06.2007, 22:39 | Повідомлення # 3
5 клас
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 109
Репутація: 3
Status: Offline
Quote (wovas)
Думаю, якби займався, то був би як той чувак з булавою

Сто відсотків))


Хочу в Америку
 
TERRANOVAДата: Вівторок, 26.06.2007, 01:48 | Повідомлення # 4
7 клас
Group: Шарящий
Posts: 285
Репутація: 16
Status: Offline
Я там і дівчат спостерігала...м-м-м...маленьких,доречі...нещодавно їхала в маршрутці...сиділа жіночка з хлопчиком років 5...і каже йому:"Синку,давай я тебе заведу в одне місце...там такі дітки,як ти є...там вас навчатимуть і цікаво тобі буде...сильним будеш...виростеш міцним...я тебе забиратиму,це пару раз на тиждень...походиш,якщо не сподобається,то скажеш...я тебе заберу..."і знаєте така гордість за нашу націю і за людей,зокрема. barbarian barbarian barbarian
 
AnNywkAДата: Вівторок, 26.06.2007, 20:40 | Повідомлення # 5
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
Кумедненькі дядьки по школам ходять))) Одного разу нам двічі одне й теж розповідали...

We all are only prisoners in this world...
 
TERRANOVAДата: Середа, 27.06.2007, 03:48 | Повідомлення # 6
7 клас
Group: Шарящий
Posts: 285
Репутація: 16
Status: Offline
А,ну,до нас теж заходили...соромно,але я в серйоз не сприйняла...Вони там фліртували з дівчатами,тож я якось не прислухалась... wink
 
AnNywkAДата: Середа, 27.06.2007, 13:31 | Повідомлення # 7
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
Мені не дуже подобається цей вид спорту - я навіть не можу пояснити чому.Просто не вловлюю його суті.Одне гріє, що тільки наш, український...
А які ще плюси бйового гопака?


We all are only prisoners in this world...
 
CrawlДата: Субота, 30.06.2007, 00:48 | Повідомлення # 8
5 клас
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 109
Репутація: 3
Status: Offline
AnNywkA, по порядку.
1. На відміну від інших бойових мистецтв, у Бойовому Гопаку практикується повний захист тіла за допомогою затул і ухилянь; у інших в основному збивки ударів (глянути хоч на боксерів, їх тільки по голові й луплять, ну хіба так можна?)
2. Гопаківці - воїни, а не бійці. Пояснюю різницю: бієць виходить і тупо нападає, ні про що не думаючи; йому однаково чи його покалічать і т.п. Воїн - бесстрашна людина, яка всеж деякою мірою більше думає про те, що краще не помирати. Простіше кажучи, боєць б'є, а воїн думає і б'є.
Користуючись випадком, розкажу також дещо з історії. Ви, напевно, бачили крім жовто-синього прапора, червоно-чорний (а якщо не бачили, то знайте, що такий у нас був). Іморівно, що червоний символізує кров, а чорний - землю. Дехто також вважає, що це означало, що козаки ладні були кров'ю захищати свою землю. Але суть не в тому. Цей прапор носили орди козаків-"камікадзе". Це були козаки, яким не було що втрачати, вони свідомо йшли на смерть і ніщо не могло спинити їх. Один з таких загонів очолював Іван Сірко. Таких козаків боялися усі без винятку. Та воно й не дивно, людей, у яких немає страху бояться більше, ніж будь-чого.
3. Бойовий Гопак - це синхронний розвиток тіла, духу і волі. Відповідно, гопаківець - це людина міцна і тілом, і волею. (Я б довго розхвалював, але вам мабуть біло б лінь читати smile ).
І наостанок, дещо з історії Бойового Гопака.
Бойовий Гопак існував завжди, тільки на деякий час про нього забули. Одна людина, Володимир Степанович Пилат (українець, як бачите), довго займався різними бойовими мистецтвами, в основному східними. Та в ньому завжди жила мрія відродити своє мистецтво, українське. І він це зробив. Довелось довго покопатися в історії, але івн все ж відродив давню техніку козаків, багато дізнався про їхнє життя. В. С. Пилат став засновником Бойового Гопака (якщо хочете, можу назвати точну дату заснування). Завдяки ньому ми тепер маємо те, що маємо))
Дехто задає питаня: "Чому Гопак? Це танець?" Відповідаю: ні, це не танець. Назва пішла від давнього обрядового танцю Гопака. Якщо я не помиляюся, козаки перед боєм розминалися танцюючи його. Але, взагалі, бій гопаківця можні назвати і танцем. Вища техніка Бойового Гопака включає в себе багато елементів, схожих на танець. Мабуть, тому людям так подобаються наші виступи))

Ну, здається все) Сподіваюсь, я вас зацікавив) Тепер задавайте питання)


Хочу в Америку
 
sapДата: Понеділок, 12.11.2007, 05:04 | Повідомлення # 9
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 46
Репутація: 4
Status: Offline
Я займався Бойовим Гопаком. Класна штука, ми на початку і в кінці тренування молились. І ще ми співали в колі козацікі пісні - це дуже сильно дух підіймає.

P.S. Зараз займаюсь руокопашним боєм, клуб "Гермес" (Київ).

Слава Україні!

 
ЧайкаДата: Субота, 01.12.2007, 21:51 | Повідомлення # 10
4 клас
Group: Користувач
Posts: 41
Репутація: 4
Status: Offline
Якісь вони трохі запаряні ті гопаківці ! І серед них куча неформалів !!! Було , наскільки я знаю .

in da mix
 
Dima_KoЯnДата: Субота, 08.12.2007, 04:11 | Повідомлення # 11
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Quote (AnNywkA)
Мені не дуже подобається цей вид спорту

Поправлю...це бойове мистецтво,не спорт(тож не футбол чи хокей).Для козаків це не була забавка.а саме життя.Мистецтво бойу козаків і справді неперевершена.За переказами дідів-прадідів,один козак міз запросто битись одночасно з кількома ворогами.
Quote (Чайка)
І серед них куча неформалів

а що ти проти них маєш?Культура в них,до речі,набагато вища ніж в декого.


Carpe diem!
 
AnNywkAДата: Субота, 08.12.2007, 13:23 | Повідомлення # 12
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
хай голови миють! а то ходять зашугані і *немиті* sad

We all are only prisoners in this world...
 
kissableДата: Неділя, 09.12.2007, 19:23 | Повідомлення # 13
5 клас
Group: Рада сайту
Posts: 104
Репутація: 12
Status: Offline
Ань... я тобі не перший раз кажу і ще раз повторюсь.. не лізь з своєю оцінкою до інших. Їм подобається - хай такими і будуть. Та гопаківці до неформалів не мають жодного відношення.
Хлопці з бойового гопака веселі та дотепні... сильні та неліниві, прям мужики, молодці! Але вони трохи потайні... в своєму колі... не всі це розуміють.
Мені спочатку був дивний їх, так званий, "культ вождя". Та потім звикла)))
 
AnNywkAДата: Неділя, 09.12.2007, 23:00 | Повідомлення # 14
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
я не критикую-це обєктивна думка...вони живуть в суспільстві і мені геть не в кайф дивитись, що вони не дотримуються простих правил гігієни...хай роблять що хочуть і одягаються як хочуть та бачити "жирний блеск" кожного дня я вже не можу!

We all are only prisoners in this world...

Post edited by AnNywkA - Неділя, 09.12.2007, 23:02
 
Dima_KoЯnДата: П`ятниця, 04.01.2008, 00:59 | Повідомлення # 15
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Це ти про котрогось із однокашників?Вгадав?Чи то ти записалась на гопак,а в дзеркало ж кожен день дивишся... smile Жарт

Carpe diem!
 
Форум » Захоплення » Спорт » Бойовий Гопак
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Володимир Куліковський © 2024
Хостинг від uCoz