П`ятниця, 29.03.2024, 17:18
Головна | Реєстрація | Вход Вітаю Вас не мЄсний | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: wovas  
Форум » Захоплення » Спорт » Бойовий Гопак
Бойовий Гопак
UncleДата: Середа, 23.01.2008, 03:21 | Повідомлення # 16
Випускник 2006
Group: Шарящий
Posts: 8
Репутація: 7
Status: Offline
Quote (Crawl)
На відміну від інших бойових мистецтв, у Бойовому Гопаку практикується повний захист тіла за допомогою затул і ухилянь; у інших в основному збивки ударів (глянути хоч на боксерів, їх тільки по голові й луплять, ну хіба так можна?)

Чувак це гон. Всі види боксу практикуютьухиляння та відходи (Це основа захисту). Лише тайському боксі підставка котирується вище ніж відхід, але рвати дистанцію ніхто не заборогняє.
А взагалі найкращі це універсальні види спорту типу панкратеону, фрі-файту, РБ і т д
 
ЧайкаДата: Вівторок, 29.01.2008, 01:37 | Повідомлення # 17
4 клас
Group: Користувач
Posts: 41
Репутація: 4
Status: Offline
Quote (AnNywkA)
хай голови миють! а то ходять зашугані і *немиті* sad

+1 , Ань ! СТЁБ!!! БУ-га-га) зачотно)
Quote (Dima_KoЯn)
а що ти проти них маєш?Культура в них,до речі,набагато вища ніж в декого.

хай тебе вже це не [censored]. Имею Мнение Хрен Оспориш !


in da mix
 
CrawlДата: Субота, 19.04.2008, 01:28 | Повідомлення # 18
5 клас
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 109
Репутація: 3
Status: Offline
Ром, я не сказав що зовсім. Може я й помилився, так як не глибоко наю про інші, а суджу чисто по ТВ.

Багато неформалів?? Почешіть мені... Один.

Ми не "запаряні", як хтось насмілився сказати. Ми дійсно живемо у своєму колі. А що, краще тусуватися в тих вопаківських компаніях, в яких повеселитися означає напитись і піти потра.. ну ви зрозуміли! Ми не такі як всі. Якщо люди - це оця сіра маса, яка не бачить в своєму житті нічого крім пляшки пива , то ми надлюди. У Бойовому Гопаку на першому місці стоїть духовне виховання. Якщо ви хочете просто навчитись битися - дорога вам не до нас.

І накінець, підтверджую слова Діми. Згадайте історію. Римляни і т.п. - законсервовані в бляшанках купи м'яса, тобто повністю в латах, зі щитом і т.д. А козаки? Чи ви хоч раз бачили на козаках "доспехи" (соррі за рос.)? Ми були першими, хто відмовився від лат і обрав іншу техніку, як виявилося, нічим не поступаючусь іншим (адже чи багато боїв ми програли, навіть будучи у меншості?). Справжні козаки були б у сучасному суспільстві божествами. А на той час вони були безстрашними і вмілими Воїнами. Справді воїнами, у дійсному значенні цього слова.


Хочу в Америку
 
angelLIKAДата: Четвер, 01.05.2008, 02:48 | Повідомлення # 19
5 клас
Group: Шарящий
Posts: 77
Репутація: 6
Status: Offline
Можна запитання:чому гопаківці стільки перцю сиплють в їжу?
 
CrawlДата: Четвер, 01.05.2008, 17:46 | Повідомлення # 20
5 клас
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 109
Репутація: 3
Status: Offline
Червоний перець містить дуже багато вітамінів, як не дивно. Чудово заряджає енергією (один з наших тренерів щодня в таборі сипав собі дофіга перцю практично у все, так потім приїхавши додому спеціально виходив ввечері навулицю щоб хтось причепився)))

Врешті-решт, загартовує дух)


Хочу в Америку
 
angelLIKAДата: П`ятниця, 02.05.2008, 01:25 | Повідомлення # 21
5 клас
Group: Шарящий
Posts: 77
Репутація: 6
Status: Offline
Ну,поляки кажуть:"Шо за бардзо, то нє здраво".Крім позитивного перець має ще багато негативного.Вам так не здається? surprised
 
CrawlДата: П`ятниця, 02.05.2008, 14:35 | Повідомлення # 22
5 клас
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 109
Репутація: 3
Status: Offline
Звісно, якщо ти чутлива до перцю (типу там язва буде), то не варто. Але глянь на багатьох із нас))

Чесно кажучи, ви навіть повірити не можете, наскільки сила думки сильніша за .. будь-яку силу. Якщо людина захоче, то вона від застуди при -25 градусах виздоровіє. А якщо ще сильніше захоче - взагалі ніколи не захворіє.

Духовне вище за матеріальне. (с)


Хочу в Америку
 
sapДата: Субота, 31.05.2008, 22:56 | Повідомлення # 23
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 46
Репутація: 4
Status: Offline
Бойовий гопак СУПЕР!!!!!!!!!
 
B_R_OДата: Середа, 25.06.2008, 23:25 | Повідомлення # 24
2 клас
Group: Користувач
Posts: 5
Репутація: 0
Status: Offline
Бойовий гопак - це суміш східних єдиноборств і українського фольклору. І щоб, він перетворився у стиль, потрібні справжні майстри. Так створювались всі бойові мистецтва. Так що, все у ваших руках.
 
CrawlДата: П`ятниця, 04.07.2008, 20:21 | Повідомлення # 25
5 клас
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 109
Репутація: 3
Status: Offline
Дурник, тут і близько немає східних єдиноборств) А засновник Бойового Гопака якраз і являється справжім майстром. До того, як створити гопак він займався багатьма іншими бойовими мистецтвами, в т.ч. і східними.

Хочу в Америку
 
СлаваДата: Вівторок, 08.07.2008, 15:57 | Повідомлення # 26
3 клас
Group: Модератор
Posts: 28
Репутація: 5
Status: Offline
Я згідна бойовий гопак це класно!!!!
Але як казав один мій знайомий:"Якщо тебе перестрінуть на вулиці ти ж не станеш перед ним танцювати", з одної сторони він і правий, але на те він і бойовий той гопак, тим більше він створений нашими дідами і прадідами, що дає нам відставу гордтися.
Бойовий гопак - це досить непогано, але я займаюсь дещо іншим бойовим мистецтвом, більше того мені просто подобається! biggrin


Життя чудове, не марнуй його!
 
CrawlДата: Неділя, 13.07.2008, 03:58 | Повідомлення # 27
5 клас
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 109
Репутація: 3
Status: Offline
На першому рівні майстерності в гопаку абсолютно немає нічого, що могло б нагадати танець... А на наступних рівнях ці ж "танці" можуть бути для когось смертельними, або дуже-дуже болючими, так шо не треба. Стереотипи творять тупе людство.

Хочу в Америку
 
Форум » Захоплення » Спорт » Бойовий Гопак
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Володимир Куліковський © 2024
Хостинг від uCoz