Четвер, 18.04.2024, 11:54
Головна | Реєстрація | Вход Вітаю Вас не мЄсний | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: wovas  
Форум » Захоплення » Музика » Альтернативна культура і музика (Про класних чуваків та потужне музло)
Альтернативна культура і музика
Dima_KoЯnДата: Середа, 23.05.2007, 00:27 | Повідомлення # 1
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Не знаю як у нас тут на форумі з музикантами і справжніми поціновувачами рок-музики,але сподіваюсь тут знайти однодумців...І так почнем...Хотілось би для початку зачепити попсовиків Tokio Hotel,дівчатка так і мліють від пациків віком 15-17 років...Да то правда,але найсмішніше те,що мені почав подобатись їхній вокаліст...ржу не можу,бо думав,що то дівка,а ти дивись,ще досі не вірю-це хлопець happy !!!Скажіть то я один такий нетямущий чи є ще такі,що теж попались??? happy

Carpe diem!
 
ВаняДата: Понеділок, 18.06.2007, 02:58 | Повідомлення # 2
Випускник 2006
Group: Рада сайту
Posts: 131
Репутація: 5
Status: Offline
Ти знаєш колись почув групу(не знаю як точно англ) францф фердінанд мені сподобалась.Але я обожнюю Queen!!!Хоч це наскільки я помню( шо казав мені Клім) глем-рок

Life is beautifull...

Post edited by Ваня - Понеділок, 18.06.2007, 02:58
 
Dima_KoЯnДата: П`ятниця, 22.06.2007, 21:38 | Повідомлення # 3
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Ну...Квін - то класика жанру,мені теж подобається...А франц фердінандт,то скоріше бріт-поп якийсь,хоть грають путьово

Carpe diem!
 
sapДата: Понеділок, 12.11.2007, 05:20 | Повідомлення # 4
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 46
Репутація: 4
Status: Offline
РОК- це супер! А український рок - супер в квадраті! Я слухаю такі гурти: Воплі Відоплясова (мій улюблений), Гайдамаки, От Вінта, Фактично Самі, Тартак, Кому Вниз (!супер!), Мертвий Півень, Брати Гадюкіни та ін. (всіх не перелічити). Також "запер" білоруський гурт Ляпіс Трубєцко.

P.S. Слухайте і іноземну музику, але не забувайте про наше українське. Тому, що в україні є дуже багато талановитих гуртів та виконавців.

Слава українському року!

Слава Україні!

 
Dima_KoЯnДата: Неділя, 18.11.2007, 02:57 | Повідомлення # 5
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Так і справді українська музика це круто!!!Особливо мене прутьальтернативні гурти:Анна,Верховна зрада,ХТМ,Softminor,Slap,Карна,а чого варта Тиха Думку - фірмачі!!!Послухайте при нагоді,якщо вважаєте себе поціновувачами нормальног музла!

Carpe diem!
 
angelLIKAДата: Понеділок, 19.11.2007, 21:40 | Повідомлення # 6
5 клас
Group: Шарящий
Posts: 77
Репутація: 6
Status: Offline
А як вам Димна суміш, наша Екібана, Зайвий Рух; Тостер, Лузер(веселі у них пісеньки)
Мені дуже подобається Слід ,Пророки "Україна з тобою наші серця"(жаль, що це їх єдина українська пісня, але класна), а ще Опозиція,ну це вже релігійна музика...
 
wovasДата: Вівторок, 20.11.2007, 23:54 | Повідомлення # 7
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
Дещо чув з циг гуртів (Димна суміш, Тостер, Опозиція, Верховна зрада) згоден, тексти супер, але я не рокер, тому так щоб сильно,то не сподобалась музика. А ще не сподобалась несистемнісь, так як зазвичай чув по2-3 пісні ((

Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas
 
RebJДата: Неділя, 25.11.2007, 22:13 | Повідомлення # 8
3 клас
Group: Шарящий
Posts: 22
Репутація: 4
Status: Offline
В наш час мало є толкових українських гуртів. Тому що, немає гармонії між музикою і словами, або музика в більшості з них хвайна, а слова, таке враження, що написані якимось індивідуумом, який з точки зору банальної ерудиції, критично мотивуючи абстракцію та ігноруючи критерії утопічного суб'єктивізму виштовхнув з темних та нерозвіданих хащів мозку тему, яка може хоч на 10% сходитись з реальністю або проблемами сьогодення.
Найбільш мені подобаються такі рок гурти як СЛІД, ПРОРОКИ, ТАРТАК... Поважаю Океан Ельзи.
Подобаються й окремі пісні з різноманітних українських груп. Наприклад ТОЛ-Осень.
Якщо брати до уваги зарубіжну музику, то я виділив би такі гурти як POD, 7Раса, S.O.A.D, Creed, Linkin Park, Hillsong, Fruhstuck, Новый Иерусалим.

P.S. Це була моя особиста думка. Нікого не хотів образити. wink

 
Dima_KoЯnДата: Субота, 01.12.2007, 15:35 | Повідомлення # 9
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
+1
Гурти респектні!


Carpe diem!
 
sapДата: Вівторок, 11.12.2007, 02:56 | Повідомлення # 10
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 46
Репутація: 4
Status: Offline
Раджу послухати такі гурти:Кому Вниз, Сокира Перуна, Білий Шквал, Сейтар, Whites Load, F.p.g.

Post edited by sap - Вівторок, 11.12.2007, 02:57
 
Dima_KoЯnДата: Неділя, 30.12.2007, 15:47 | Повідомлення # 11
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Кому вниз - я слухав.Інші гурти на жаль(комами виділяється з обох сторін) не слухав та й взагалі вперше чую.Проте послухаю.Враження чекайте згодом.

Carpe diem!
 
angelLIKAДата: Неділя, 30.12.2007, 16:05 | Повідомлення # 12
5 клас
Group: Шарящий
Posts: 77
Репутація: 6
Status: Offline
Я теж хочу послухати, але підскажіть нормальний сайт, де це все можна здерти! Будь ласка,а то набридло шукати! angel
 
Dima_KoЯnДата: Неділя, 30.12.2007, 16:08 | Повідомлення # 13
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Чесно не знаю як допомогти.Певно таки гугл...

Carpe diem!
 
hellgodДата: Понеділок, 31.12.2007, 18:53 | Повідомлення # 14
2 клас
Group: Шарящий
Posts: 7
Репутація: 0
Status: Offline
Quote (angelLIKA)
Я теж хочу послухати, але підскажіть нормальний сайт, де це все можна здерти! Будь ласка,а то набридло шукати!

musicfond.com
grammy.ru
mp3rea.ru
myzuka.ru
 
Dima_KoЯnДата: П`ятниця, 04.01.2008, 00:55 | Повідомлення # 15
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Ці сайти відомі,не сперечаюсь.Але є там не все і в більшості російська та зарубіжна музика.З наших же музик лиш найвідоміші.То було моє "фе" тим сайтецам.А так частенько звідти качаю альтернативну музичку. wink

Carpe diem!
 
Форум » Захоплення » Музика » Альтернативна культура і музика (Про класних чуваків та потужне музло)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Володимир Куліковський © 2024
Хостинг від uCoz