Середа, 24.04.2024, 00:55
Головна | Реєстрація | Вход Вітаю Вас не мЄсний | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Там де уроки парами зовуться » ЛНУ ім.І. Франка(Всім патріотам присвячується) (Львівський Національний університет ім.Івана Франка)
ЛНУ ім.І. Франка(Всім патріотам присвячується)
Dima_KoЯnДата: Середа, 07.11.2007, 03:15 | Повідомлення # 1
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Народ,я не буду нікого заохочувати і травити,що мій універ найкращий.Наведу наступні факти:
-корупція є...в принципі як і у всіх інших універах.Але з гордістю можу заявити,що на державне без сторонньої допомоги поступити можна і якщо напрягтись на протязі року то й не важко;
-універ раніше входив до п"ятірки кращих в Україні,зараз ,на жаль, лише в 10-ці;
-єдиний в україні,де реально розвинений КВН(НАБЛА прямий приклад),повірте до всього на слово.Хоча цей пункт цікавить не багатьох...
-викладацький склад прекрасний,але звичайно не без винятків(вже пересвідчився);
-цього року один з перших по кількості студентів,що прийшли на 1-ий курс;
-проблема з гуртожитками ,на жаль,присутня(мені не дали);
-ректор - 4-а поважна людина в м.Львові,до речі,батько Славка Вакарчука;
-найстаріший ВНЗ в Зх.Європі після Віденського універу;

Зацікавленим розповім детальніше.П.С.Народ,якщо ви дійсно патріоти своєї країни,то ви не задумуючись підете туди,де та Україна,вільна,соборна,демократична існує.Для мене це Львів,для когось Київ...Обирати вам,але думайте добре,щоб потім совість не гризла,коли другою державною мовою стане українська(щиро надіюсь і все можливе зроблю,щоб того не сталось).Любіть україну і не забувайте,що ви все життя провели на батьківщині - Волині ,де більшість розмовляє рідною мовою...тож не треба ламатись і підлаштовуватись під москалів і їхні кацапізми.І наостанок можу сказати(нікого не хочу образити залишивши поза увагою),але для вас може бути прикладом не тільки батько Тарас,але й мій друг Сухацький Андрій,котрий навчаючись в Києві(столиця наголошую...а мови і України майже нема...їздив 3 тижні назад туди і в котре персвідчився) продемонстрував величезний патріотизм!Мені у Львові легше,а от йому...Патріоти ви ще не вимерли???коли ні...то я з вами!


Carpe diem!
 
Dima_KoЯnДата: П`ятниця, 23.11.2007, 16:52 | Повідомлення # 2
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Quote (angelLIKA)
Якщо ти сильна людина, а як ще збереш біля себе таке ж оточення, то там будеш ти розмовляти навіть чистішою мовою, ніж раніше.

вітаю з тим,що ти то зрозуміла,я мав на увазі теж!А у Львів поступайте... wink тут круто!


Carpe diem!
 
wovasДата: П`ятниця, 23.11.2007, 18:56 | Повідомлення # 3
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
Та не круто, коли воду подають по годинам smile

Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas
 
angelLIKAДата: Субота, 24.11.2007, 00:04 | Повідомлення # 4
5 клас
Group: Шарящий
Posts: 77
Репутація: 6
Status: Offline
Те, що там круто сперечатись не буду,сама знаю. Але,є але...
По-перше, не має нормального потрібного мені факультету. По-друге, не перспективно, бо у Львові і так вистачає своїх художників і архітекторів(ними місто аж кишить) wink
 
Dima_KoЯnДата: Субота, 01.12.2007, 15:29 | Повідомлення # 5
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Ладно...не буду переконувати.А вода в житті не головне.Від зневоднення не помираю,а отже все гуд! smile

Carpe diem!
 
Форум » Навчання » Там де уроки парами зовуться » ЛНУ ім.І. Франка(Всім патріотам присвячується) (Львівський Національний університет ім.Івана Франка)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Володимир Куліковський © 2024
Хостинг від uCoz