Четвер, 18.04.2024, 14:25
Головна | Реєстрація | Вход Вітаю Вас не мЄсний | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Навчання » Там де уроки парами зовуться » КНУ ім. Т.Г.Шевченка (Київський Національний Університет)
КНУ ім. Т.Г.Шевченка
КнязьДата: Понеділок, 07.05.2007, 19:52 | Повідомлення # 1
Випускник 2006
Group: Рада сайту
Posts: 95
Репутація: 4
Status: Offline
Якщо Вас цікавить інформація щодо КНУ - задавайте свої запитання. Це тема може бути цікава як абітурієнтам, так і студентам.
 
wovasДата: Вівторок, 08.05.2007, 02:30 | Повідомлення # 2
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
Да, задавайте розкажем, покажем, порадим, переконаєм!
cool


Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas
 
AnNywkAДата: Четвер, 17.05.2007, 01:47 | Повідомлення # 3
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
Розкажіть все про факультет географії, що стосується кафедри міжнародного туризму!!

We all are only prisoners in this world...
 
КнязьДата: Четвер, 17.05.2007, 17:19 | Повідомлення # 4
Випускник 2006
Group: Рада сайту
Posts: 95
Репутація: 4
Status: Offline
Фахівців з міжнародного туризму готують в КИЇВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ РЕГІОНАЛЬНОГО
УПРАВЛІННЯ, ПІДПРИЄМНИЦТВА, ЕКОЛОГІЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ І ТУРИЗМУ

(при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка)

Інститут створений в 2001 році на базі географічного факультету. З часу заснування і дотепер інститут готує спеціалістів широкого університетського профілю за спеціалізаціями "Географія. Менеджмент туризму" та "Землевпорядкування та кадастр". Форма навчання денна. Підготовка спеціалістів ведеться на контрактній основі за три-ступеневою системою: бакалавр-спеціаліст-магістр, на магістерський рівень приймаються особи з інших факультетів університету та вищих учбових закладів відповідної спеціалізації.
Підготовка фахівців зі спеціальності «міжнародний туризм» спрямована на виконання ними функцій менеджерів туризму з розробки і реалізації туристичного продукту; маркетологів, діяльність яких спрямована на оцінку туристичного ринку і впровадження певної ринкової стратегії; організаторів екскурсійної діяльності (розробка екскурсій і екскурсійних програм, їх реалізація); викладати спеціальні туристичні дисципліни у вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, в закладах позашкільної освіти; займатися науковою діяльністю в сфері туризму і географії, працювати консультантами з питань розвитку туризму в органах державного та місцевого управління.
Випускники можуть працювати в туристичних фірмах, готелях, в рекламних і PR-агенціях, в транспортних компаніях, в навчальних закладах, в наукових установах.
Отриманий випускниками фах відповідає професіям: екскурсознавець; туризмознавець; професіонал в галузі туризму; науковий співробітник (туризмологія, екскурсознавство); організатор подорожей (екскурсій); фахівець з туристичного обслуговування; фахівець з туристичної безпеки; агент з туризму; менеджер (управитель) туристичних агенств та бюр подорожей; менеджер (управитель) з туризму; інструктор-методист з туризму.
Областю діяльності випускників спеціалізації «Землевпорядкування та кадастр» є установи та організації Держкомзему України; інженерно-вишукувальні підприємства; Державна служба геодезії, картографії та кадастру.
Отриманий фах випускників: технік-землевпорядник; топограф кадастровий; інженер-землевпорядник; експерт; картограф; громадський інспектор з використання та охорони земель, фахівець з дистанційного зондування Землі та аерокосмічного моніторингу.
Інформація взята з офіційного сайту географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.

 
AnNywkAДата: Четвер, 17.05.2007, 19:58 | Повідомлення # 5
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
Дякую!!

We all are only prisoners in this world...
 
wovasДата: Четвер, 17.05.2007, 20:08 | Повідомлення # 6
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
Так це все формальності.
Я ж таки вискажу своє ІМХО.
Так як факультет розташований на "виставці" неподалік мого корпусу, то я іноді туди забревав з тих чи інших питань.
Отож, люди там приємні, гарні дівчата та є чувак-репер biggrin !
Далі стосовно будівлі: по-моєму один з найкращих факультетів (здано в експлуатацію буквально в 200.. році) може конкурувати з червоним корпусом (не знаю правда як там в КІМО і на журфаці).
Гуртожиток: питання важке, так як зараз штатний гуртожиток №6 збираються ремонтувати, то половину в 19 переселили. А 6 - не найкращий варіант у багатьох аспектах.
Загалом, йдучи на пари й з пар деколи шкодую, що забив на географію в 8 класі! smile
ЗІ: географи не надто шарять в математиці.
cool


Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas
 
Dima_KoЯnДата: Середа, 23.05.2007, 01:09 | Повідомлення # 7
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Quote (wovas)
ЗІ: географи не надто шарять в математиці.

+1... smile


Carpe diem!
 
AnNywkAДата: Середа, 20.06.2007, 16:22 | Повідомлення # 8
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
Та ні Шевченка найгарніший університет зі всіх, де я була!! Високий рівень!!

We all are only prisoners in this world...
 
wovasДата: Четвер, 21.06.2007, 01:09 | Повідомлення # 9
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
Quote (AnNywkA)
Та ні Шевченка найгарніший університет зі всіх, де я була!! Високий рівень!!

Ти мала до того якісь сумніви wink
Розкажи людям детальніше враженнь від екскурсії.
Не надумала до нас вступати?


Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas
 
AnNywkAДата: П`ятниця, 22.06.2007, 02:15 | Повідомлення # 10
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
Університет просто дивовижний!Дуже гарно!Все так зі смаком!
Я була в головному корпусі і в корпусі географічного факультету.Ну панове так хочеться там вчитись.Я знаю, що не головне не зовнішній вигляд, але і професори там на високому рівні!
Буду пробувати Вовчику і ще раз дякую, тобі дякую і дякую!!!


We all are only prisoners in this world...
 
Dima_KoЯnДата: П`ятниця, 04.01.2008, 23:14 | Повідомлення # 11
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Quote (AnNywkA)
професори там на високому рівні!

Найчастіше на то вони і професори,що на високому рівні...Інакше,їх важко назвати професорами,одне лиш слово.

Добавлено (04.01.2008, 23:14)
---------------------------------------------
Я пам"ятаю теж щось думав,щоб вступати до вас,але поналякували,що ваш універ на 5 років вперед місця позабивав для татових і маминих синків і дочечок?Є того троха чи понабрехували?Хоча того скрізь вистачає,та й легше так. wink


Carpe diem!
 
wovasДата: Четвер, 10.01.2008, 03:40 | Повідомлення # 12
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
Ой ну не треба тут ляля! Я теж чув і про твій ЛНУ. Хто хоче і щось знає - вступить. Тільки рівень знань має бути відповідний!

Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas
 
AnNywkAДата: П`ятниця, 11.01.2008, 02:11 | Повідомлення # 13
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
Дім корупція є скрізь...А якщо брати до уваги Шевченка то про що тут можна говорити? це найпрестижніший ВУЗ України от і там все крутиться)) та вступити за знання МОЖНА...просто довести це треба без театрів))

We all are only prisoners in this world...
 
Dima_KoЯnДата: Субота, 12.01.2008, 16:12 | Повідомлення # 14
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Quote (wovas)
Ой ну не треба тут ляля! Я теж чув і про твій ЛНУ. Хто хоче і щось знає - вступить. Тільки рівень знань має бути відповідний!

Мій тато закінчив філософський факультет вашого універу,так що не треба думати,ніби я ваш ворог і обси**ю ваш ВНЗ.Просто запитав.До речі,того і запитав,що чув як про свій так і про ваш!А на рахунок вступити за знання,то в залежності за які.Якщо такі як у Вови чи в Ані(я вважаю,що ви представники найрозумніших моїх знайомих у своїй категорії та статі biggrin ),то звичайно без проблем!Про всіх інших думаю ви здогадались.
Quote (AnNywkA)
Дім корупція є скрізь...

Quote (Dima_KoЯn)
Хоча того скрізь вистачає,та й легше так.


Carpe diem!
 
AnNywkAДата: Субота, 12.01.2008, 16:19 | Повідомлення # 15
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
Quote (Dima_KoЯn)
Якщо такі як у Вови чи в Ані(я вважаю,що ви представники найрозумніших моїх знайомих у своїй категорії та статі ),

ммм...Дім *почервоніла*...ти мене переоцінюєш wacko


We all are only prisoners in this world...
 
Форум » Навчання » Там де уроки парами зовуться » КНУ ім. Т.Г.Шевченка (Київський Національний Університет)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Володимир Куліковський © 2024
Хостинг від uCoz