П`ятниця, 19.04.2024, 08:52
Головна | Реєстрація | Вход Вітаю Вас не мЄсний | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Головний розділ » Політика і суспільство » Патріотизм, націоналізм (надалі обговорюємо ці питання тут...)
Патріотизм, націоналізм
wovasДата: Вівторок, 20.11.2007, 23:43 | Повідомлення # 1
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
Ваші думки, панове...

Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas
 
angelLIKAДата: Вівторок, 20.11.2007, 23:43 | Повідомлення # 2
5 клас
Group: Шарящий
Posts: 77
Репутація: 6
Status: Offline
Я тебе не зовсім розумію, якщо я патріот, то чому я маю втікати у Львів? Це що, значить, ми патріоти тут збираймося, а ви там в Києві робіть собі, що хочете?На мою думку, не головне де ти знаходишся, хай навіть за кордоном,головне, щоб ти вів себе, як патріот і залишався ним. Бо, якщо ти йдеш, так гарно розмовляєш рідною мовою і тут кажеш зустрічному оце:"Прівєт!", то вибачте мене ,який ти *** патріот?
Я зараз сама їжджу в Київ на підготовчі курси, хочу сказати ,що не настільки все там зарусифіковано. Так, саме місто трохи таке кацапське. Але в універі вчителі ... ну принаймні намагаються говорити укр мовою. А вгрупі в перший же день завели розмову про це мовне питання, і навіть ті, хто з Криму погоджуються, що треба розмовляти рідною українською мовою. Дивно, що майже всі цікавляться сучасною українською літературою і мистецтвом(хоча зібрались учні буквально з усіх куточків України)
І взагалі слово "патріот" означає набагато більше...


Post edited by angelLIKA - П`ятниця, 09.11.2007, 20:03
 
wovasДата: Вівторок, 20.11.2007, 23:44 | Повідомлення # 3
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
А ти сама ніби нікому ніколи не казала оте
Quote (angelLIKA)
"Прівєт!"
???
Я наприклад як не стараюсь, а сужика позбутись не вдається...


Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas
 
sapДата: Вівторок, 20.11.2007, 23:44 | Повідомлення # 4
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 46
Репутація: 4
Status: Offline
Я хочу сказати лиш одне. Де б ви не навчались у Львові, Києві чи Донецьку, головне, що б ви не зрусифікувались. І більш того, якщо ви зможете, навчаючись десь на сході, згуртувати навколо себе хоча б кілька осіб однодумці, то ви СУПЕР! Такі люди потрібні Україні!

P.S. Національно свідомі молоді люди є по всій Україні. І я пересвідчився в цьому навчаючись в Києві.

Quote (Dima_KoЯn)
але для вас може бути прикладом не тільки батько Тарас,але й мій друг Сухацький Андрій,котрий навчаючись в Києві(столиця наголошую...а мови і України майже нема...їздив 3 тижні назад туди і в котре персвідчився) продемонстрував величезний патріотизм!

Дімон, дякую за такі слова.

Слава Україні!

 
wovasДата: Вівторок, 20.11.2007, 23:44 | Повідомлення # 5
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
Quote (sap)
згуртувати навколо себе хоча б кілька осіб однодумці

До речі ТRUE! Як казала моя вчителька з англійської: "Поідеш закордон сам - вивчиш все, з друзями - прокатався без толку!" Так і в цьому ділі, не важко самому "вивчити" нову мову.


Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas
 
sapДата: Вівторок, 20.11.2007, 23:44 | Повідомлення # 6
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 46
Репутація: 4
Status: Offline
Quote (wovas)
До речі ТRUE! Як казала моя вчителька з англійської: "Поідеш закордон сам - вивчиш все, з друзями - прокатався без толку!" Так і в цьому ділі, не важко самому "вивчити" нову мову.

По-перше, Вовчик, українська мова НЕ Є НОВОЮ МОВОЮ для українців на Східній, Південній, Центральній Україні (про що мною говорилось), вона є для них РІДНОЮ МОВОЮ (свідченням цього є їх бабусі, дідусі і навіть батьки - серед людей цього покоління більшість розмовляє й досі українською). І про блема полягає в тому, що молодь не хоче розмовляти українською (бо це не модно, вважається , що це "мужицька" мова), а не в тому що ця мова для них є новою чи іноземною.
По-друге, разом легше вчити, переконувати, боротись і т.д. Бо сила в єдності!

Слава Україні!

 
wovasДата: Вівторок, 20.11.2007, 23:44 | Повідомлення # 7
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
Quote (sap)
По-перше, Вовчик, українська мова НЕ Є НОВОЮ МОВОЮ для українців на Східній, Південній, Центральній Україні (про що мною говорилось), вона є для них РІДНОЮ МОВОЮ (свідченням цього є їх бабусі, дідусі і навіть батьки - серед людей цього покоління більшість розмовляє й досі українською). І про блема полягає в тому, що молодь не хоче розмовляти українською (бо це не модно, вважається , що це "мужицька" мова), а не в тому що ця мова для них є новою чи іноземною.

Чесно, не зрозумів, яке відношення ці слова мають до моєї попередньої репліки... wacko


Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas
 
sapДата: Вівторок, 20.11.2007, 23:44 | Повідомлення # 8
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 46
Репутація: 4
Status: Offline
Quote (wovas)
Так і в цьому ділі, не важко самому "вивчити" нову мову.

Ось частина репліки
 
Dima_KoЯnДата: Вівторок, 20.11.2007, 23:45 | Повідомлення # 9
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Quote (Dima_KoЯn)
П.С.Народ,якщо ви дійсно патріоти своєї країни,то ви не задумуючись підете туди,де та Україна,вільна,соборна,демократична існує.Для мене це Львів,для когось Київ...

Quote (angelLIKA)
Я тебе не зовсім розумію, якщо я патріот, то чому я маю втікати у Львів? Це що, значить, ми патріоти тут збираймося, а ви там в Києві робіть собі, що хочете?

Анжелка вибач звичайно,але ти мене дивуєш...Перш ніж писати такі речі,подумай...добре,маленька?А то я бачу ти не зовсім розумієш суть проблеми...
Quote (angelLIKA)
не настільки все там зарусифіковано. Так, саме місто трохи таке кацапське.

А це як?Поясни,може ми не доросли до твоєї філософії трішки?..

Quote (angelLIKA)
І взагалі слово "патріот" означає набагато більше...

А оце ти даремно зачепила... cool
П.С."прівєт" то слово з твого лексикону,а не з мого...до всього я тебе взагалі ні разу так ще не бачив,останнім часом,щоб вітатись прийшлось... wink

Добавлено (18.11.2007, 02:21)
---------------------------------------------

Quote (wovas)
Я наприклад як не стараюсь, а сужика позбутись не вдається...

Немає середовища де б ти міг фільтрувати мову.А от я похвалюсь,що мені майже вдалось,ну хіба що інколи проскакують словечка... sad

Добавлено (18.11.2007, 02:24)
---------------------------------------------

Quote (sap)
P.S. Національно свідомі молоді люди є по всій Україні. І я пересвідчився в цьому навчаючись в Києві.

І я про те!Та не всі ,на жаль,розуміють,до всього ще й свої фе висловлюють...(щось я зазлий сьогодні,день студента не відгуляв чи що?...думки вголос biggrin )


Carpe diem!
 
angelLIKAДата: Вівторок, 20.11.2007, 23:45 | Повідомлення # 10
5 клас
Group: Шарящий
Posts: 77
Репутація: 6
Status: Offline
Quote (Dima_KoЯn)
якщо ви дійсно патріоти своєї країни,то ви не задумуючись підете туди,де та Україна,вільна,соборна,демократична існує.Для мене це Львів,для когось Київ...Обирати вам,але думайте добре,щоб потім совість не гризла

Ну, дійсно я тебе трохи не зрозуміла, просто тільки зазраз дочиталась... Просто, перше враження складається,що ти агітуєш поступати тільки у Львів. Бо, не бійсь, зрусифікуєшся, у Києві. Якщо ти сильна людина, а як ще збереш біля себе таке ж оточення, то там будеш ти розмовляти навіть чистішою мовою, ніж раніше. Але зараз, коли я опинилась в іншій групі в універі, переконалася ,що без підтримки дуже важко залишатись білою вороною. sob Цього разу було чомусь так погано,що хочу у Львів... wacko Там люди якісь привітніші, допоможуть по потребі, там не вилуплюються, коли ти йдеш з вишитою сумкою і в українській спідниці, а навпаки приймають за свою. Хоча львівяни горді за себе люди...
Quote (Dima_KoЯn)
А оце ти даремно зачепила...

Це дуже цікава тема...
Quote (Dima_KoЯn)
П.С."прівєт" то слово з твого лексикону,а не з мого...до всього я тебе взагалі ні разу так ще не бачив,останнім часом,щоб вітатись прийшлось...

Раніше так,а з 24 серпня 2007року тільки "привіт", багато хто навіть дивується...
Тоді я задумалася над тим, що напевно не просто так народилася у День незалежності України...,і саме у незалежній Україні...де я маю право розмовляти рідною мовою,любити свою культуру,... своє рідне.
 
AnNywkAДата: Субота, 24.11.2007, 02:30 | Повідомлення # 11
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
А якщо українську людина просто не розуміє...а він тобі друг...то що перестати з ним спілкуватись??

We all are only prisoners in this world...
 
wovasДата: Субота, 24.11.2007, 03:09 | Повідомлення # 12
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
та вб'ють нього просто smile

Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas
 
sapДата: П`ятниця, 30.11.2007, 21:12 | Повідомлення # 13
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 46
Репутація: 4
Status: Offline
Quote (AnNywkA)
А якщо українську людина просто не розуміє...а він тобі друг...то що перестати з ним спілкуватись??

Спілкуватись хочеш тільки ти чи і "людина" також? Якщо так. То чому саме ти маєш переходити на російську?

P.S. В мене також є друзі які слабенько розуміють українську, але я на російську не переходжу, коли вони щось не розуміють, то я їм пояснюю.

 
Dima_KoЯnДата: Субота, 01.12.2007, 15:33 | Повідомлення # 14
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
От і я так.Недавно з Одеси приїхав(виступав з командою КВН Єталон на "ФЕСТЗЕБЕСТ",нас визнали кращими з 30 кращих команд України,було дві україномовних команди ми і з Рівного Аварія).Так там теж взагалі мови не розуміють,ще й лахають з тебе...а оце вже огидно.І оці акції"Смерть упівцям!",боляче до сліз,люди тупі і сліпі.

То Аня: А той хлопак з України?


Carpe diem!
 
sapДата: Четвер, 13.12.2007, 20:20 | Повідомлення # 15
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 46
Репутація: 4
Status: Offline
Quote (Dima_KoЯn)
Недавно з Одеси приїхав

Quote (Dima_KoЯn)
І оці акції"Смерть упівцям!",боляче до сліз,люди тупі і сліпі.

Так, а що ти хотів, Одеса це зрусифіковане жидівське місто. На інше сподіватися й не можна.

Слава Україні!

 
Форум » Головний розділ » Політика і суспільство » Патріотизм, націоналізм (надалі обговорюємо ці питання тут...)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Володимир Куліковський © 2024
Хостинг від uCoz