П`ятниця, 19.04.2024, 19:07
Головна | Реєстрація | Вход Вітаю Вас не мЄсний | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Головний розділ » Політика і суспільство » Національно свідома молодь. Відгукнись!!! (Обговорення політичних подій пов'язаних з Україною)
Національно свідома молодь. Відгукнись!!!
sapДата: Середа, 14.11.2007, 02:26 | Повідомлення # 1
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 46
Репутація: 4
Status: Offline
Я думаю в нас на форумі знайдуться люди, яким буде цікаво обговорити різні партії та їх діяльність, події, котрі відбуваються в нас в державі, різноманітні акції націоналістичних сил і не тільки, та висловити свою думку.
Задаю тему : 4 листопада в Києві відбувся "Русский марш" (та в ін ших містах України). Що ви дкмаєте з цього приводу?
Для роздумів надаю вам статтю із сайту "Патріоту України":

4 листопада 2007 року у серці нашої Батьківщині - місті Києві відбулась контракція патріотичних сил на "Русскій Марш", "Русскій" за назвою, але не суттю, що був заваульований під так звану "Хресну Ходу УПЦ МП".
Молоді націонал-патріоти намагались перешкодити проходу вулицями Києва колони з прапорами Російської Імперії.

Більше 25 молодих людей з Патріоту України, Тризубу, МНК і УНСО стали живим заслоном.

Але подібна акція несподобалась силовикам з СБУ і МВС, що знову показали справжнє обличчя "української" влади по відношенню до патріотів. Тому, як завжди, випустили своїх скажених ціпних псів – Беркут. Які, використовуючи свої напрацьовані роками тваринячі методи, запроторили більшу частину учасників заслону в „автозаки”.

В Шевченківському РВВС почалося приниження наших побратимів, що проявлялося у поводжені з ними як з особливо небезпечними злочинцями, нанесенні тілесних пошкоджень і словесних образ. Пізніше, за традицією, у всіх патріотів було знято відбитки пальців і зроблені фото, що тільки підтверджує вищевикладене ставлення до національносвідомої молоді з боку органів державної влади. Окрім того, всім учасникам була інкремінована 173 стаття, частина 1 – лайка нецензурними слова в громадських місцях.

Приблизно о 23.30 4.11. практично всіх (23 особи з 25) затриманих було звільнено, але до ранку 5 листопаду було затримано двох членів київського осередку Патріоту України(ПУ) в тому числі і самого Провідника. Причиною послугувало те, що у представників МВС є оперативна зйомка, на якій, затримані члени Патріоту України, нібито, закликають до громадської непокори, хоча Провідник Київського осередку Патріоту України закликав лише зняти імперські прапори: "Ви - українець? Вам не соромно, що по Вашій землі ходять з прапорами Російської імперії?" - запитав наш побратим. Але таким "українським правоохоронцям" соромно не буває...

Суд мав відбутися о 10.00 5 листопада у Шевченківському районному суді. Але затримався до 14.00. Патріотів не показували нікому, тримаючи їх у „автозаку”. Потім завезли у внутрішнє подвіря. Журналістам вдалося зняти їхні мужні обличча перед початком "народного і демократичного" суду, коли хлопців заводили до будівлі. Всі небайдужі, хто прийшли, а також адвокат і представники преси поспішили до приміщення де повинен був пройти судовий процес. Охоронець запевнив всіх що вони будуть допущені до зали і таке інше. Але(!), через 20 хвилин, той самий охоронець, повідомив приголомшуючу новину – справа розглянута і арештовані вже відправлені до КПЗ. На прохання зустрітися із судею, отримали відмову. Звернення до голови суду, також нічого не принесло. Таким чином, наших побратимів незаконно позбавили волі на три доби. Порушивши, як мінімум, 55 статтю Конституції України, про захист особистих прав.

Всі дії щодо акції були законними, бо були зроблені відповідні заяви.

Добавлено (12.11.2007, 06:11)
---------------------------------------------
Слава Україні!

Добавлено (14.11.2007, 02:26)
---------------------------------------------
Будь-ласка, приєднуйтесь до обговорення!!!!
А якщо вам хтось на розказував казок, що націоналізм - це щось погане і зле, то відвідайте наступні сайти і переконайтесь в протилежному:
http://www.run.org.ua
http://cdpr.org.ua
Тут ви знайдете багато посилань на сайти правих організацій і при бажанні можете їх відвідати, можу за певнити, що вам сподобається.

P.S. ЦЯ ТЕМА ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ НЕ ЛИШЕ НАЦІОНАЛІСТИЧНИХ АКЦІЙ А ВЗАГАЛІ ВСІХ ВАЖЛИВИХ ПОДІЙ ЩО ВІДБУВАЮТЬСЯ В НАШІЙ ДЕРЖАВІ, ЗВІСНО ЩО ПОЛІТИЧНИХ.

Слава Україні!

 
Dima_KoЯnДата: Неділя, 18.11.2007, 02:28 | Повідомлення # 2
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Quote (sap)
Але подібна акція несподобалась силовикам з СБУ і МВС, що знову показали справжнє обличчя "української" влади по відношенню до патріотів. Тому, як завжди, випустили своїх скажених ціпних псів – Беркут. Які, використовуючи свої напрацьовані роками тваринячі методи, запроторили більшу частину учасників заслону в „автозаки”.

Нічо нового чи іншого від них і не чекав... cool angry Писати далі не буду ні про що,бо ж тут не можна вживати нецензурні вислови... biggrin


Carpe diem!
 
sapДата: Середа, 12.12.2007, 03:12 | Повідомлення # 3
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 46
Репутація: 4
Status: Offline
Блін, що серед ковельської молоді немає свідомих індивідумів? Задавайте теми і будем обговорювати.
 
kissableДата: Четвер, 13.12.2007, 01:14 | Повідомлення # 4
5 клас
Group: Рада сайту
Posts: 104
Репутація: 12
Status: Offline
Я можливо не надто освічена в національних та всіляких держ ідеях, та мені здається, що ми деградуєм... Росія-матушка, блін... sick
 
sapДата: Четвер, 13.12.2007, 19:58 | Повідомлення # 5
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 46
Репутація: 4
Status: Offline
Правильно кажеш, справді відбувається тотальна деградація.
Деградація відбувається у всьому: поширення вживання наркотичних засобів, СНІД, алкоголь, збочення... Дуже довго все називати. Так само деградація відбувається духовно, утворюються різні секти, які задурманюють свідомість українцям. Деградація такоч присутня у національній свідомості, українці забувають традиції, свята, які є духовним джерелом народу, і навпаки схиляються до чужих традицій, та відзначають якісь видумані свята.
Однак радує, те що не всі піддаються цій штучній деградації, є національно свідомі люди.

Quote (kissable)
Я можливо не надто освічена в національних та всіляких держ ідеях, та мені здається, що ми деградуєм... Росія-матушка, блін...

Це добре, що ти розумієш і помічаєш напевно цю деградацію.

Слава Україні!

 
Dima_KoЯnДата: Неділя, 30.12.2007, 15:40 | Повідомлення # 6
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Quote (kissable)
Я можливо не надто освічена в національних та всіляких держ ідеях, та мені здається, що ми деградуєм... Росія-матушка, блін...

Хотів поправити.Я особисто не вважаю,шо ми деградуєм,проте як мінімум 70%(цифра від фанаря)молоді то бляді,гопота і вандали!Але ж не всі,а значить є надія,бо як кажуть добро завжди перемагає зло! wink


Carpe diem!
 
CrawlДата: Четвер, 01.05.2008, 17:42 | Повідомлення # 7
5 клас
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 109
Репутація: 3
Status: Offline
Всі нєфари (с)

Хочу в Америку
 
kissableДата: Неділя, 04.05.2008, 18:36 | Повідомлення # 8
5 клас
Group: Рада сайту
Posts: 104
Репутація: 12
Status: Offline
Дім, скільки часу потрібно, щоб усі свідомі піднялись і придавили оте "бидло"??? То важкий і затяжний процес... а ще дивишся на дітей менших класів і розумієш, що "чем дальше в лес, тем больше дров"(пробачте, що російською.. слава СРСР, блін...)
 
sapДата: Субота, 31.05.2008, 22:43 | Повідомлення # 9
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 46
Репутація: 4
Status: Offline
Quote (kissable)
скільки часу потрібно, щоб усі свідомі піднялись і придавили оте "бидло"??? То важкий і затяжний процес... а ще дивишся на дітей менших класів і розумієш, що "чем дальше в лес, тем больше дров"

Та не так і багато для цього потрібно часу, хоча й не легка це справа. Просто треба об'єднуватись і діяти. А на рахунок молодшого покоління, то потрібно нам самим не подавати їм поганого прикладу. А коли вони бачать старших з пляшкою пива в одній руці, цигаркою в іншій та ще плюс до цього чутють триповерховий мат, то чого можна чекати від такого покоління? - того, що воно буде ще гіршим, от чого.

На рахунок дії, то я особисто планую створення громадської організації з подальшим її розвитком в політичну партію. Планується відкриття місцевих осередків одразу в трьох областях. Тож хто зацікавиться радий буду бачити.

P.S. Діма я на тебе розраховую.

 
CrawlДата: Неділя, 01.06.2008, 01:40 | Повідомлення # 10
5 клас
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 109
Репутація: 3
Status: Offline
Створення громадської організації... А толку? Он СтрейтЕйджери теж створили організацію проти куріння, алкоголю і т.д. і що з того? В кого розуму вистачить, той кине, а в кого ні - то тут створюй, не створюй - однаково. Тут треба щось інше, як от, наприклад, жорстока заборона куріння і алкоголю законом і т.д. Але ж самі розумієте, що ніхто такого не зробить. Висновок: ми приречені.

Хочу в Америку
 
sapДата: Неділя, 08.06.2008, 13:44 | Повідомлення # 11
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 46
Репутація: 4
Status: Offline
Так справді, існує багато громадських організацій, але всі вони або працюють на шкоду державі, або не розуміють того, що вони працюють на шкоду державі, або не знають як і що зробити, щоб виправити таке становище.
Метою моєї організації якраз і буде діяльність по об'єднанню усіх тих, хто хоче щось змінити в нашій державі, тим більше, що я знаю як це зробити.

Quote (Crawl)
Висновок: ми приречені.

Приречений той, хто думає так як ти (не в образу, це просто констатація факту).
 
B_R_OДата: Середа, 25.06.2008, 22:45 | Повідомлення # 12
2 клас
Group: Користувач
Posts: 5
Репутація: 0
Status: Offline
Quote (kissable)
Дім, скільки часу потрібно, щоб усі свідомі піднялись і придавили оте "бидло"??? То важкий і затяжний процес... а ще дивишся на дітей менших класів і розумієш, що "чем дальше в лес, тем больше дров"(пробачте, що російською.. слава СРСР, блін...)

Підняти народ цілком можливо, скинути владу можливо. Питання в тому, кого поставити на їх місце. Щоб замінити корумпованого міністра, потрібно знайти людину, яка не гірше розбирається у відповідній сфері.
Я веду до того, що революція починається з нас, нашої праці.


Post edited by B_R_O - Середа, 25.06.2008, 22:46
 
CrawlДата: Субота, 05.07.2008, 19:41 | Повідомлення # 13
5 клас
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 109
Репутація: 3
Status: Offline
sap, знаєш, я багато і різними способами пробував переконувати людей, що те, що вони роблять - погано, але все одно робити це чи ні - вирішать вони, а якщо вони в залежності від цього - то фіг їх переконаєш. От сам подумай: чи перестав би ти їсти цукерки, якби тобі навели купу фактів того, що вони поігршують здоров'я? Або чи перестав би ти користуватись транспортом, адже він забруднює повітря?

Хочу в Америку
 
kefoxod1Дата: Субота, 15.01.2022, 00:06 | Повідомлення # 14
2 клас
Group: Користувач
Posts: 7
Репутація: 0
Status: Offline
Отличные новости
 
Форум » Головний розділ » Політика і суспільство » Національно свідома молодь. Відгукнись!!! (Обговорення політичних подій пов'язаних з Україною)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Володимир Куліковський © 2024
Хостинг від uCoz