П`ятниця, 29.03.2024, 19:01
Головна | Реєстрація | Вход Вітаю Вас не мЄсний | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: wovas  
Форум » Головний розділ » Відпочинок » Романтика (...)
Романтика
CrawlДата: Середа, 13.06.2007, 00:53 | Повідомлення # 1
5 клас
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 109
Репутація: 3
Status: Offline
Цікаво дізнатись, що ви розумієте під словом "романтика")) А також, як до неї відноситесь і т.п. Пізніше висловлю свою думку))

Хочу в Америку
 
AnNywkAДата: Середа, 13.06.2007, 14:31 | Повідомлення # 2
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
На мою думку романтика - це щось у серці чи в душі..Бажання жити і вільно дихати, робити приємно близьким людям..Зєднатися з світом і бути світом!!!

We all are only prisoners in this world...
 
CrawlДата: Субота, 16.06.2007, 18:27 | Повідомлення # 3
5 клас
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 109
Репутація: 3
Status: Offline
Нестандартне сприйняття світу, коли ти бачиш те, чого не бачать інші, відчуваєш те, чого не відчувають інші... Твій спосіб життя - постійний рух до нового. Але ти не просто біжиш, ти вивчаєш світ... І колись ти будеш знати про нього все, ти зможеш відчувати природу і кожну її складову частинку, ти сам станеш природою... Ти - дух свого світу...

Хочу в Америку
 
SnizhokДата: Вівторок, 19.06.2007, 16:07 | Повідомлення # 4
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 68
Репутація: 6
Status: Offline
Романтика починається з того моменту коли залишитись з коханою людиною наодинці,Коли ви просто насолоджуєтесь проведеним разом часом,але найкраще коли ви з коханою людиною в кімнаті яка освітлюється світлом свічок (які викладені у формі серця)або світлом каміна,лунає приємна романтична музика(хача краще коли заграти власнонаписану пісню на гітарі),і раптом ви відчуваєте солодкий смак поцілунку...............І від щастя ви просто взітаєте високо-високо аж поміж хмари............................... І здається вашому щастю не буде кінця.............. Ви єдині у цьому світі................І вам здається, що так кохати як ви ніхто невміє...............

Якщо захочеш змінити світ - то почни із себе!
 
TERRANOVAДата: Вівторок, 19.06.2007, 19:36 | Повідомлення # 5
7 клас
Group: Шарящий
Posts: 285
Репутація: 16
Status: Offline
Тож,романтика...це те потаємне, котре ти відділяєш від своєї душі для когось...ти робиш світ досконалим...на певну мить і далі все полягає в тому чи зуміє розділити він ту романтику...чи побачить...мушу зазначити,що у нашому суспільстві люди перестали цінувати це почуття(назвемо це так) і не знаю хто більше збайдужів чоловіки чи жінки , та ,певно, не в тому справа...ми просто втрачаємо той дар, що нам вплели в життя такі сили,як кохання...і я щиро радію, що знайшлись такі люди,зокрема хлопці(що тішить здається найбільше),котрі діляться думками про такі високі матерії...
 
SnizhokДата: Середа, 20.06.2007, 01:10 | Повідомлення # 6
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 68
Репутація: 6
Status: Offline
Романтика-це ніби час, коли всі люди відходять на задній план, ти знаєш, відчуваєш тільки свою кохану людину.Тобі більше нічого не треба тільки бути з нею, зі своєю найпрекраснішою половинкою!

Якщо захочеш змінити світ - то почни із себе!
 
TERRANOVAДата: П`ятниця, 22.06.2007, 03:42 | Повідомлення # 7
7 клас
Group: Шарящий
Posts: 285
Репутація: 16
Status: Offline
Не згідна з тобою,Марін,хіба обов'язково романтика з коханою людиною? Ти можеш втрапити в романтичну ситуацію не лише з ним,має значення те чи сприймаєш ти ці відчуття в повноцінь? Я стою з Аннушкой на краю скелі,довкола життєвий цикл природи...її подих...її розмови...зорі малюють поцілунки океанам,вони теж кохаються по ночах...РОМАНТИКА...романтика?так...та хіба це штовхає мене цілувати Аню? правильно,ні...ми стоїмо і думаєм,кожна про своє...свого...
 
AnNywkAДата: Субота, 23.06.2007, 17:25 | Повідомлення # 8
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
а можем і цьомнутись, да?? biggrin biggrin biggrin

We all are only prisoners in this world...
 
Dima_KoЯnДата: Субота, 23.06.2007, 19:12 | Повідомлення # 9
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Quote (TERRANOVA)
Не згідна з тобою,Марін,хіба обов'язково романтика з коханою людиною?

Найчастіше так...
Quote (TERRANOVA)
Я стою з Аннушкой на краю скелі,довкола життєвий цикл природи...її подих...її розмови...зорі малюють поцілунки океанам,вони теж кохаються по ночах...РОМАНТИКА...романтика?так...та хіба це штовхає мене цілувати Аню? правильно,ні...ми стоїмо і думаєм,кожна про своє...свого...

Ти сама собі заперечуєш,судячи з останнього слова...До речі,пахне рожевизною. biggrin
P.S.Включай фантазію,не вживай високопоетизованих матерій по кілька раз(а то згадав Бодю з його юнацьким максималізмом).Я маю на увазі:зорі малюють поцілунки океанам.До речі,що то таке в твоєму розумінні,бо моє трактування цієї фрази таке:навіщо мені холодильник,якщо я не курю,а мого дядька звати Дядя Вася(не ображайсь,поясниш - зміню думку wink )...


Carpe diem!

Post edited by Dima_KoЯn - Субота, 23.06.2007, 19:13
 
TERRANOVAДата: Субота, 23.06.2007, 22:29 | Повідомлення # 10
7 клас
Group: Шарящий
Posts: 285
Репутація: 16
Status: Offline
Розумієш,океан і зорі ніколи не торкнуться одне одного і все,що лишається ним,малювати поцілунки тому омріяному океану...а чому саме океан і зорі у прикладі?Бо вони різні світи...різні життя...і лиш здаля розглядають таку схожу красу одне одного!!!А щодо рожевизни,то це вже наша з Аннушкой забавка happy happy happy так ,Ань? а можем і цьомнутись! biggrin
 
ВаняДата: Неділя, 24.06.2007, 04:27 | Повідомлення # 11
Випускник 2006
Group: Рада сайту
Posts: 131
Репутація: 5
Status: Offline
А я це вже бачив - ваші поцілуночки то вже не романтика, а природні для вас речі smile biggrin smile
Класичний приклад романтики:вечір при свічках з коханою людиною(або гарною дівчиною) smile biggrin smile
або чудовий відпочинок на океанському побережжі з дівчиною...


Life is beautifull...
 
AnNywkAДата: Неділя, 24.06.2007, 05:29 | Повідомлення # 12
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
Quote (Ваня)
А я це вже бачив - ваші поцілуночки то вже не романтика, а природні для вас речі

Ваня ти кумедіна, але я оцінила wink
Я мрію про теплу запашну ванну з коханим, шампанським і своїми мріями happy happy


We all are only prisoners in this world...
 
Dima_KoЯnДата: Неділя, 24.06.2007, 15:03 | Повідомлення # 13
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Quote (AnNywkA)
Я мрію про теплу запашну ванну

Класно мрієш... smile


Carpe diem!
 
AnNywkAДата: Неділя, 24.06.2007, 15:37 | Повідомлення # 14
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
Розумієш я малюю собі деякі романтичні ситуації, які хочу пережити...Мрію, щоб мені подарували 101 троянду flower :flower: flower :flower: flower :flower: flower :flower: flower :flower: flower :flower: flower :flower: flower :flower: flower :flower: flower :flower: flower :flower: flower :flower:

We all are only prisoners in this world...

Post edited by AnNywkA - Неділя, 24.06.2007, 15:37
 
TERRANOVAДата: Неділя, 24.06.2007, 21:07 | Повідомлення # 15
7 клас
Group: Шарящий
Posts: 285
Репутація: 16
Status: Offline
О,у мене мрій купа,але як каже одна розумна людина"я надто маленька людина для своїх мрій..."
 
Форум » Головний розділ » Відпочинок » Романтика (...)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Володимир Куліковський © 2024
Хостинг від uCoz