Вівторок, 30.04.2024, 15:54
Головна | Реєстрація | Вход Вітаю Вас не мЄсний | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: wovas  
Форум » Про сайт » Site-info » Ідеї та пропозиції щодо розвитку сайту.
Ідеї та пропозиції щодо розвитку сайту.
CrawlДата: Неділя, 10.06.2007, 16:12 | Повідомлення # 16
5 клас
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 109
Репутація: 3
Status: Offline
wovas, suspect І тут політика...

Треба над дизайном троха попрацювати :-/

Добавлено (10.06.2007, 13:12)
---------------------------------------------
Не знаю, глюк чи ні, але натискаєш на листочок (щоб перейти до останнього повідомлення), то приводить до останнього повідомлення 21 сторінки, а не всієї теми. Можете провірити на темі "Асоціації".


Хочу в Америку
 
wovasДата: Неділя, 10.06.2007, 16:15 | Повідомлення # 17
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
Це не політика, а в кожного проекту мають бути люди відповідальні за нього.
А на рахунок дизайну, нічого ховати: сайт з безкоштовних шаблонів, і то в силу своїх можливостей, я приближую дизайн до шкільної тематики. Нагадаю, я не дизайнер і навіть не веб-програміст. Просто взявся за створення сайту. Хоча, з часом гадаю, перейдемо і на хостінг платний і на двіжок свій. wink
cool

Можливо ти просто прочитав востаннє на 21 стр, а після того туди багато добавлено постів. Або просто сторінка знаходиться в кеші, і в цьому разі ОБНОВИ.


Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas


Post edited by wovas - Неділя, 10.06.2007, 16:17
 
CrawlДата: Неділя, 10.06.2007, 16:17 | Повідомлення # 18
5 клас
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 109
Репутація: 3
Status: Offline
оффтоп
wovas, ти мені нагадав одного класного чела, мого друга... Він в Латвії живе, крутий вебмастер у всіх областях, і сайт в нього просто відпад... За двіжок і т.п. платить немалі гроші, але його вміння всім цим розпоряджатися просто вражає...

Але це так, оффтоп, ностальгія


Хочу в Америку

Post edited by Crawl - Неділя, 10.06.2007, 16:17
 
SnizhokДата: Середа, 20.06.2007, 14:31 | Повідомлення # 19
4 клас
Group: Шарящий
Posts: 68
Репутація: 6
Status: Offline
я пропоную створити новий розділ у форумі.щось інтимне, в якому учні зможуть обговорювати особисті питання, порадитись, знаходити відповідь на складні запитання. Створювати теми і з цікавістю давати на них відповіді.
( наприклад: Блондинки чи брюнетки - тема для хлопців, вони зможуть обговорювати що краще! А для дівчат "Красень чи розумник". Це все для прикладу) Можна додумати багато чого. biggrin


Якщо захочеш змінити світ - то почни із себе!
 
AnNywkAДата: Середа, 20.06.2007, 16:24 | Повідомлення # 20
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
Ну так можеш створити - ми тільки за!!

We all are only prisoners in this world...
 
Dima_KoЯnДата: Субота, 23.06.2007, 00:10 | Повідомлення # 21
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Я вже Вові про то писав,але цікаво дізнатись думку інших.Пропоную створити базу данних про учнів(в мірах цензури і недоторканості приватного життя).Ну наприклад в якому класі,яка успішність у навчанні,чи бере участь у житті школи,в якому році закінчив і де навчається(для випускників),можливо дом.адреса,тел.,щоб можна було віднайти друга...

Carpe diem!
 
wovasДата: Субота, 23.06.2007, 00:19 | Повідомлення # 22
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
Ідея супер, але баз даних створити можна кілька. І тут вже скільки фантазії вистачає... І для батьків з оцінками дітей, і для учнів, і ....
2 Dima_KoЯn, нажаль зараз ми прив'язані до безкоштовного сервісу, який нам бази даних робити забороняє (тех. сторона) Але можна зробити наприклад на базі каталога статей той самий двіж. Тобто кожен у строго визначеному форматі дає про себе дані у окремому розділі.


Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas
 
Dima_KoЯnДата: Субота, 23.06.2007, 00:28 | Повідомлення # 23
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
+1Для початку зашибісь!!! biggrin

Carpe diem!
 
Dima_KoЯnДата: Субота, 23.06.2007, 19:30 | Повідомлення # 24
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Тут ще едакая ідейка виникла на рахунок об'ємної моделі школи.Уявіть,фотографія парадного входу школи,наводиш курсор на вхідні двері і вони засвічуються як ссилка.Клацнув мишею і з'являється наступна фотка:вхідні двері зсередини,по боках двоє інших дверей - медпункт і каптьорка прибиральниць.Ті двері так само засвічуються,клацаєш і дивишся на вище описані кімнати зсередини.Зробити кнопку "вихід" чи "повернутись назад",з'являється фотка сходів на другий поверх і сходів униз на спортмайданчик.Наводиш курсор і засвічуються стрілочки :вліво(в сторону спортзали),вправо(в сторону їдальні),вверх(по сходам на другий поверх),вниз(по сходам на вулиця,спорт майданчик,футбольне поле).В такому ж стилі зробити і всю школу,всі класи і як казав Вова,кожен закуток,кожна каптьорка.Поробити підписи(ну там,що за кабінет,який клас навчається(вся),історія кабінету,там ремонти хто робив,ну щось типу цього).Взагалі,якщо це реально зробити,то було б дуже потужно!!!Віртуальна мегамодель третьої школи...такого ще ніхто не робив,по крайній мірі,жодна школа точно.

Carpe diem!
 
wovasДата: Субота, 23.06.2007, 20:57 | Повідомлення # 25
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
Ти читаєш мої думки, саме про таку модель я думав, коли писав попередні пости. Це буде як гарно, так і цікаво та захопливо, але попереду ой скільки роботи...

Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas
 
Dima_KoЯnДата: Субота, 23.06.2007, 21:41 | Повідомлення # 26
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Ну да...То білоручками не пахне,та ми ж не такі!!!Вова разом зробим!Головне вірити в то.

Carpe diem!
 
Dima_KoЯnДата: Субота, 23.06.2007, 21:45 | Повідомлення # 27
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Вова,а можна ще зробити розділ-діаграму(чи ше там шось,ну статистика одним словом) на рейтинг користувачів:ну там на частоту відвідування сайту,по відгукам,по файлам,статтям,коментам,фотам одним словом за активність...

Carpe diem!
 
CrawlДата: П`ятниця, 29.06.2007, 21:10 | Повідомлення # 28
5 клас
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 109
Репутація: 3
Status: Offline
Quote (Dima_KoЯn)
Тут ще едакая ідейка виникла на рахунок об'ємної моделі школи.Уявіть,фотографія парадного входу школи,наводиш курсор на вхідні двері і вони засвічуються як ссилка.Клацнув мишею і з'являється наступна фотка:вхідні двері зсередини,по боках двоє інших дверей - медпункт і каптьорка прибиральниць.Ті двері так само засвічуються,клацаєш і дивишся на вище описані кімнати зсередини.Зробити кнопку "вихід" чи "повернутись назад",з'являється фотка сходів на другий поверх і сходів униз на спортмайданчик.Наводиш курсор і засвічуються стрілочки :вліво(в сторону спортзали),вправо(в сторону їдальні),вверх(по сходам на другий поверх),вниз(по сходам на вулиця,спорт майданчик,футбольне поле).В такому ж стилі зробити і всю школу,всі класи і як казав Вова,кожен закуток,кожна каптьорка.Поробити підписи(ну там,що за кабінет,який клас навчається(вся),історія кабінету,там ремонти хто робив,ну щось типу цього).Взагалі,якщо це реально зробити,то було б дуже потужно!!!Віртуальна мегамодель третьої школи...такого ще ніхто не робив,по крайній мірі,жодна школа точно.

Гра "Спанч Боб" smile

Quote (Dima_KoЯn)
Вова,а можна ще зробити розділ-діаграму(чи ше там шось,ну статистика одним словом) на рейтинг користувачів:ну там на частоту відвідування сайту,по відгукам,по файлам,статтям,коментам,фотам одним словом за активність...

Зайди в "Участники", а там можна упорядкувати за кількістю статей, повідомлень і т.д.

Добавлено (29.06.2007, 18:10)
---------------------------------------------

Quote (wovas)
Ти читаєш мої думки, саме про таку модель я думав, коли писав попередні пости. Це буде як гарно, так і цікаво та захопливо, але попереду ой скільки роботи...

Якщо я правильно собі це уявляю, то крім знання html і фоток це нічого особливого не вимагає, я навіть сам можу за це взятися, якщо мені дадуть фото...


Хочу в Америку

Post edited by Crawl - П`ятниця, 29.06.2007, 21:11
 
wovasДата: Четвер, 05.07.2007, 10:53 | Повідомлення # 29
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
Quote (Crawl)
Якщо я правильно собі це уявляю, то крім знання html і фоток це нічого особливого не вимагає, я навіть сам можу за це взятися, якщо мені дадуть фото...

НЕД, буде щось на зразок цього звичайно поки ми не такі майстерні то буде все простіше та все ж рости будемо як вглиб, так і вшир. Попереду роботи море.
+ ти вже багато за що брався, але я чомусь поки нічого не побачив з твоїх доробків...


Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas


Post edited by wovas - Четвер, 05.07.2007, 10:54
 
КучеряшкаЗконопельДата: Четвер, 12.07.2007, 02:20 | Повідомлення # 30
1 клас
Group: Шарящий
Posts: 1
Репутація: 8
Status: Offline
Щодо розробки сайту то в мене з'явилась дивакувата ідея. Я вже Дімі писав шас і тобі розкажу.
Карочє, ти не обіжайся, але говорю так як є: ссилка "Прикол від Пархома " лише очі муляє, а користі - ніякої. Тому я пропоную замінити її на ссилку "Comedy Club Kovel Style" в якій би всі охочі гламурні покидьки та бешкетники розмовного жанру могли б демонструвати свій талант. За кожен витвір від митця можна було б проголосувати і в кінці місяця припустимо 10 найкращих творів за думкою читачів залишалися б в рубриці, а решта відправлялися б в ввіділ КВНщикам.
І ше одне невелике прохання до Вови. Задіюй у розвитку сайту його Раду, а то виходить так, що звання то вони получили а нічого не роблять(прямо як справжні депутати!). А якщо хочеш зберегти рівновагу в країні - то розпусти їх к бісовій матері!!! angry cool biggrin


Граната РГД-5:бажаєш розваги - тягни за кільце!

Post edited by Dima_KoЯn - П`ятниця, 13.07.2007, 19:33
 
Форум » Про сайт » Site-info » Ідеї та пропозиції щодо розвитку сайту.
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Володимир Куліковський © 2024
Хостинг від uCoz