Субота, 20.04.2024, 19:33
Головна | Реєстрація | Вход Вітаю Вас не мЄсний | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Навчання » Там де уроки парами зовуться » КНЕУ (Київський Національний Економічний Університет ім.В.Гетьмана)
КНЕУ
Dima_KoЯnДата: П`ятниця, 04.01.2008, 22:40 | Повідомлення # 16
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
як ми можемо знати,що нам в даному універі цікаво,а що ні?Коли нічо про нього ти ше не розказала,особливо мені... sad

Carpe diem!
 
TERRANOVAДата: Субота, 05.01.2008, 18:11 | Повідомлення # 17
7 клас
Group: Шарящий
Posts: 285
Репутація: 16
Status: Offline
ой,не починайте,Дмитро...Вам цікавий побут нашого закладу чи, можливо, питання, котрі стосуються навчання,чи дозвілля?
 
Dima_KoЯnДата: Понеділок, 07.01.2008, 00:36 | Повідомлення # 18
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Ну на скільки Ви мене знаєте,пані Юліє,то більше мене цікавить дозвілля.Особливо наведіть,будь-ласка,особисті приклади,коли такі є.І ще одне:я ніде не зробив помилок,коми не погубив,а твоє ім"я в Кличний відмінок правильно поставив.Вибачте,коли є помилки.Так не зручно перед Вами.

Carpe diem!
 
TERRANOVAДата: Понеділок, 07.01.2008, 01:06 | Повідомлення # 19
7 клас
Group: Шарящий
Posts: 285
Репутація: 16
Status: Offline
дивно,та за коми я Вас не зрозуміла...тупію.Дозвілля у нас в КНЕУ доволі барвисте.Кожен з вас може підібрати собі певний,так би мовити гурток,в якому відчайдухи вашого кола інтересів намагаються,і доволі не без успішно,відшліфовувати власні таланти.Думаю,Дмитре,Вас особисто цікавить КВК.Щож,нажаль,на даний момент команда не створена,та я не випускаю такої можливості,оскільки Едгар(претендент очолити новостворену в майбутньому команду)доволі активна і цілеспрямована людина.Хоча вони на 4(здається)курсі і не надто хочуть новеньких,та то вже Вас не стосується...В активі є заняття вокалом,котрі відвідує наша Катя З.Є айкідо клуб,котрий я відвідую на додачу до фізкультурних занять...є група підтримки(дівчатам на замітку),театральний гурток,фехтування...і доволі багатий актив наукових кіл,котрі для певних осіб будуть не лише чудовим дозвіллям,а й пізнавальним додатком до власної освіти...
 
Dima_KoЯnДата: Понеділок, 07.01.2008, 01:14 | Повідомлення # 20
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
На рахунок ком - ти права,тупієш...А КВК мене не цікавить.Я граю КВН,коли вже придиратись так як ти щойно.Відмінність:КВК - квкаківці,КВН - квнівці(квнщики).Різні рівні.Ну квнщики про то знають,дума Едгар того теж не прийдеться розказувати.До всього я і не цікавився хто там хоче невеньких чи не хоче!В принципі станом дозвілля в універі вашому я задоволений,а чи не могли б ви довести трохи до мого відома і про безпосередню організацію навчання.Думаю майбутнім абітурам то цікаво буде... wink

Carpe diem!
 
TERRANOVAДата: Понеділок, 07.01.2008, 01:21 | Повідомлення # 21
7 клас
Group: Шарящий
Posts: 285
Репутація: 16
Status: Offline
ну,в нас в архіві є два сайти офіційний і неофіційний...kneu.net.ua kneu.kiev.ua ПРОСИМО ЗАВІТАТИ УСІХ ОХОЧИХ!
 
Dima_KoЯnДата: Понеділок, 07.01.2008, 01:28 | Повідомлення # 22
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Я дума ти коротко розкажеш про цікавинки,а самому лазити...Проте дякую за допомогу.Мені і справді цікаво,точніше знайомому.

Carpe diem!
 
TERRANOVAДата: Понеділок, 07.01.2008, 01:28 | Повідомлення # 23
7 клас
Group: Шарящий
Posts: 285
Репутація: 16
Status: Offline
прошу... biggrin
 
Форум » Навчання » Там де уроки парами зовуться » КНЕУ (Київський Національний Економічний Університет ім.В.Гетьмана)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Володимир Куліковський © 2024
Хостинг від uCoz