П`ятниця, 19.04.2024, 11:55
Головна | Реєстрація | Вход Вітаю Вас не мЄсний | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Форум » Взаємовідносини » Особисте... » ТАКТИКа (Скільки вистачить,щоб завоювати?)
ТАКТИКа
ВаняДата: Неділя, 24.02.2008, 03:28 | Повідомлення # 61
Випускник 2006
Group: Рада сайту
Posts: 131
Репутація: 5
Status: Offline
Ой ви діточки мої як ви мені дорогі)))
На рахунок кохання то це ще у вас буде можливо перше...справжнє...
Але якщо хлопці ви хочете сподобатись дівчині то скажу я вам головне ви повинні виглядати на всі 250% побриті обовязково,купіть гарний парфум собі і скажу я вам зразу розмірковуйте ваші шанси це для початку наберетесь досвіду тоді можна і експериментувати)))але щоб справді завойвувати якщо дівчина дуже хорошо то треба вміти дивувати!!!Ось сьогодні ходив на каток з гарною дівчиною(ну дуже мені сподобалась)треба ж відразу дивувати по перше вона не знала куди мі підемо тобто це свого роду міні сюрприз+треба найти відразу тему для розмови,цікаву для обох+фарт)))так ось виходимо з катку а там якийсь Діма з фабрики зірок нашої за якого ця дівчина голосувала)))відразу розумію як вона засяяла і попросив його з нею сфотографуватися(це є фарт)тому хлопці дерзайте і скажу головне знайте чого ви хочете і можете дівчині дати...


Life is beautifull...
 
Dima_KoЯnДата: Неділя, 30.03.2008, 13:49 | Повідомлення # 62
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Ваня...Скажи мені мій пікапер,а скільки у тебе було дівчат.То шо ти писав називається сліпий веде незрячого.Якби той Діма роздівся для неї,ну то було б сюрпризом,а так зробив те,шо вона і без тебе зробила б.і наостанок,я розумію,шо ти вже дядько,аж на рік доросліший,але отакі необгрунтовані поради,доля яких у спілкуванні і відносинах прирівнюється та до відсотків 15,краще не давай.Бо it хтост повырить... biggrin Почитай книжки по пыкапу.Найбыльше раджу А.Леслі. wink Або більше того,у вас там є курси.Ти зміниш свою думку.Хоча і вона має право на існування.

Carpe diem!
 
wovasДата: Неділя, 30.03.2008, 14:59 | Повідомлення # 63
Головний на сайті
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 312
Репутація: 23
Status: Offline
На Ваню не гони!
- Він про!


Cogito ergo sum.

http://infostore.org/user/wovas
 
AnNywkAДата: Вівторок, 01.04.2008, 17:26 | Повідомлення # 64
7 клас
Group: Модератор
Posts: 299
Репутація: 15
Status: Offline
дім...
я сама свого ваню не впізнаю...

моя школа)))хаха)))


We all are only prisoners in this world...
 
kissableДата: Середа, 02.04.2008, 01:06 | Повідомлення # 65
5 клас
Group: Рада сайту
Posts: 104
Репутація: 12
Status: Offline
та можливо в нас тут є такі, хто не розуміє ЩО потрібно для дівчат.. хай досвідченіші діляться. Це, якнайменше, дуже цікаво, і, частково, кумедно)))
 
Dima_KoЯnДата: Неділя, 13.04.2008, 19:16 | Повідомлення # 66
ДірЄкторрррррр
Group: Глобальний адміністратор
Posts: 397
Репутація: 18
Status: Offline
Quote (Ваня)
Ой ви діточки мої як ви мені дорогі)))
На рахунок кохання то це ще у вас буде можливо перше...справжнє...
Але якщо хлопці ви хочете сподобатись дівчині то скажу я вам головне ви повинні виглядати на всі 250% побриті обовязково,купіть гарний парфум собі і скажу я вам зразу розмірковуйте ваші шанси це для початку наберетесь досвіду тоді можна і експериментувати)))але щоб справді завойвувати якщо дівчина дуже хорошо то треба вміти дивувати!!!Ось сьогодні ходив на каток з гарною дівчиною(ну дуже мені сподобалась)треба ж відразу дивувати по перше вона не знала куди мі підемо тобто це свого роду міні сюрприз+треба найти відразу тему для розмови,цікаву для обох+фарт)))так ось виходимо з катку а там якийсь Діма з фабрики зірок нашої за якого ця дівчина голосувала)))відразу розумію як вона засяяла і попросив його з нею сфотографуватися(це є фарт)тому хлопці дерзайте і скажу головне знайте чого ви хочете і можете дівчині дати...

Ту Вова:я не то шоб зовсім,а тільки так:
Quote (kissable)
цікаво, і, частково, кумедно)))


Carpe diem!
 
B_R_OДата: Середа, 25.06.2008, 23:28 | Повідомлення # 67
2 клас
Group: Користувач
Posts: 5
Репутація: 0
Status: Offline
Ваня, ти половий агресор! smile
 
pavila111Дата: Середа, 31.10.2018, 10:00 | Повідомлення # 68
2 клас
Group: Користувач
Posts: 9
Репутація: 0
Status: Offline
Ахахаха, это вам не за косичку дернуть)
 
Форум » Взаємовідносини » Особисте... » ТАКТИКа (Скільки вистачить,щоб завоювати?)
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук:

Володимир Куліковський © 2024
Хостинг від uCoz